Nemeckú spoločnosť KERN založil Gottlieb Kern už v roku 1844. Na svoju dobu spoločnosť vyrábala veľmi presné a kvalitné váhy. V roku 1867 už spoločnosť KERN vyrobila a predala 2000 váh.   K výraznej zmene dochádza v roku 1980 kedy je produkcia mechanických váh nahradená výrobou elektronických váh. V roku 2000 sa spoločnosť KERN sťahuje do súčasných priestorov v nemeckom Ballingene. KERN je vlastníkom certifikovaného systému kvality DIN ISO 9001:2008. 179 ročné skúsenosti s výrobou váh, dôraz kladený na vysokú kvalitu výrobkov, rýchlosť dodania, či služby ako sú : záručný a po-záručný servis, kalibrácia a prvotné overenie váh radia spoločnosť KERN medzi popredným svetových výrobcov elektronických váh.

Zobraziť produkty KERN


Poľská spoločnosť RADWAG bola založená v roku 1984 ako malá firma zamestnávajúca len niekoľko zamestnancov. Vo svojich začiatkoch RADWAG vyrábal jednoduché mechanické a kuchynské váhy. V roku 1992 začal RADWAG produkovať prvé elektronické váhy, ktoré sú vybavené mikroprocesorom. Postupom času dochádza k výraznému napredovaniu a rastu spoločnosti. Od roku 2002 je spoločnosť nositeľom systému manažérstva kvality ISO 9001.  V súčasnosti je RADWAG najväčším producentom váh v Poľsku a jedným z najväčších výrobcov váh na svete. Zamestnáva viac ako 400 ľudí. Centrála spoločnosti sídli v meste Radom, má 9 pobočiek v Poľsku a 6 zahraničných zastúpení. Poslaním spoločnosti RADWAG je neustále napredovanie v oblasti technologického vývoja a udržanie vysokého štandardu kvality.

Zobraziť produkty RADWAG


Taliansky výrobca váh a vážiacich systémov DINI ARGEO predstavuje absolútnu svetovú špičku najmä v oblasti váženia automobilov a žeriavových váh. História spoločnosti siaha až do roku 1846, keď bola založená Antonion Dinim. Vo svojich začiatkoch firma vyrábala váhové systémy využívané v poľnohospodárstve. V roku 1906 je spoločnosť registrovaná v "Registro dei Fabbricanti Metrici". Od osemdesiatych rokov minulého storočia prechádza DINI ARGEO  na výrobu elektronických váh a váhových systémov. V súčasnosti DINI ARGEO vyvíja a vyrába vážiace systémy s časom overenou kvalitou a výnimočným zákazníckym servisom. Firma je svetovým lídrom v oblasti mobilných, priemyselných a maloobchodných váhových systémov.

Zobraziť produkty DINI ARGEO


Taiwanská spoločnosť T-SCALE pôsoí na trhu od roku 1968. Spočiatku firma produkovala jednoduché mechanické váhy, postupom času prešla na výrobu elektronických váh. Spoločnosť neustále investuje do výskumu a vývoja nových vážiacich systémov. Na Európskom kontinente je TSCALE známy najmä ako producent skvelých váh do reštaurácie či kuchyne, ale tiež výborných indikátorov váženia. T-SCALE produkuje váhy vysokej kvality, vyniká rýchlym a ústretovým zákazníckym servisom.

Zobraziť produkty T-Scale


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Zobraziť produkty Sauter